ابوالحسن صباح

مدیر فرهنگی مربوطه خطاب به من:

والله حقیقتش پیش خودمون باشه اما به ما خبر دادن که شما دارین مکتب رئالیسم رو میون جوونها تبلیغ می کنین !

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیلین

[IP: 91.99.242.127 ] [نظر خصوصی] سه‌شنبه، ٢ فروردین ۱۳٩٠ - ۳:۳۱ ‎ب.ظ نوروز مبارک . بچه ها بخندین زنی که این طور پیام تبریکی واسه یه مرد زن دار می فرسته تا تحریکش کنه و ... در پروفایلش آورده من آیلین هستم . ساده . صادق و بی پروا. همین برایم کافی ست .قهقههقهقهه حالا یه بار دیگه نظر یا پیام تبریک که در اصل پیام جدایی واسه یه مرد زن دار هست رو با هم می خونیم : شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آنرا از تو گرفتند .. عشق بورز به آنها که دلت را شکستند .. دعا کن برای آنها که نفرینت کردند.. درخت باش به رغم تبرها .. بهار شو و بخند که خدا هنوز آن بالا با توست .... سال نو سراسر سعادت .. نوروز مبارک...... ای زن هرزه ی فتنه بر انگیز !! شادی بخوره تو سرت نویسنده:

آیلین

[IP: 91.99.242.127 ] [نظر خصوصی] سه‌شنبه، ٢ فروردین ۱۳٩٠ - ۳:۱٦ ‎ب.ظ نوروز مبارک . راستی همش ادعای زنای روشن فکر و فمنیسم داشتی اصلا اگه ما ننوشته بودیم می دونستی س فمنیسم چطور نوشته میشسه ضعیفه کونش داره می سوزه مردی برگشته شهرستون پیش زن منتظرش !! داره به آدم و عالم می زنه که یه جورایی زنه از شوهره جدا کنه تو آبرو هر چی زن هست بردی از اون زنانی که حتی گو و چس و گوز مردا رو هم می خوری !! دهنت باز کردی واسه گوز هوایی !! الکی ادعای فمنیستیش میشه !!

آیلین

[IP: 91.99.242.127 ] [نظر خصوصی] سه‌شنبه، ٢ فروردین ۱۳٩٠ - ۳:٢٢ ‎ب.ظ نوروز مبارک . آخی نیست که قلم نویسندگی نداره همش یه کامنتی میذاره که بگه بقیه دارن ازم تعریف می کنند !!!

آیلین

IP: 91.99.242.127 ] [نظر خصوصی] سه‌شنبه، ٢ فروردین ۱۳٩٠ - ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ نوروز مبارک . یه عمر دادی حالا دنبال یه بدبختی هستی که رسما بیفتی پس دلش ولی خوشم می یاد این حسین از خودت قالتاق ترو زرنگ تره می کنه و در میره !!! ای نوش جونش ! نویسنده:

آیلین

[IP: 91.99.242.127 ] [نظر خصوصی] سه‌شنبه، ٢ فروردین ۱۳٩٠ - ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ نوروز مبارک . الکی گفت آرامشش بهم ریختی اتفاقا داره یه جورایی به هدفش می رسه تو و حسین هم ادامه بدین همین طوری برین به پیش راستی نتونست کلوچه هاتو بخوره !!! نویسنده:

آیلین

[IP: 91.99.242.127 ] [نظر خصوصی] سه‌شنبه، ٢ فروردین ۱۳٩٠ - ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ نوروز مبارک . f[بچه ها این زن این قدر عقده ایه که وقتی می خواد از خودش تعریف کنه یه اسم الکی بدون هیچ آدرسی میذاره و شروع می کنه از خودش تعریف کردن مثل واگون صورتی !!! فکر کنم مردای بدبخت هم با همین ترفند تو تور می زنه قهقههقهقهه نویسنده:

ادیب

سلام حسین جان خوبی عزیز سال نوبرت مبارک

نازبوی یا غزال نفس بریده ا

حسین مرگ مامان من و خودت این کامنت پایینی که واست فرستادم و گفتم که خدای ناکرده بهارت مرگ آفرین باد حذف کن خواهش می کنم حذفش کن کمکم کن که خودم بشم نمی خوام از گذشته چیزی ببینم یا بشنوم به مرگ خودت از دیشب تا حالا تغییر کرده ام از این رو به اون رو شده ام شما هم کمکم کن عزیزم نذار چیزی از گذشته ببینم و شرمنده و گریونت بشم مادرم دیشب چیزی بهم گفت که اگه روزی صدبار هم به پات بیفتم و عذرخواهی کنم بازهم کمه حسین حلالم کن ببخشم و به روم نیار که چقدر بد بودم کمکم کن عزیز از ته دل میگم ؛ حسین این همه دیوونه بازی من فقط واسه از دست ندادنت بود حسین من دارم این جا می میرم از دل تنگیت از ندانم کاری های خودم و عذاب وجدان که به مرگ خودت همش غیر عمد بود و واسه از دست ندادنت بود از شوق زیاد که روزگار چنین هدیه ای بهم ارزانی داشت و روزی 10 بار هم زانوی شکر به جا بیارم بازهم کمه حسین نازیت گریونه خیلی هم گریه می کنه داره خودشو از پا در می یاره

نازبوی

حسین جای خالی تو در گوشه گوشه ی این شهر به چشم می خوره نبودی که ببینی با دیدن جای خالی چمدانت چطور گریه کردم حسین نیستی که ببینی خونه بی تو چه غم بزرگی رو شونه هاش داره حسین من بی تو می میرم باور کن باور کن ای عشق جاودانه ام باور کن ای مرد خوب لحظات زندگیم باور کن ای پسر عمه ی بی کینه و بزرگوار و با ادب و با شعورم باور کن ای سرورم تاج سرم استاد فهیمم هم سفر و رفیق پا به پایم ؛ ترا به جان عمه منو ببخش و به روم نیار که بودم و چه کردم و اجازه بده تا ببینی چطور شکر گذار خدایم هستم . حسین کمکم کن تا بتونم فراقت رو تحمل کنم من خیلی ضعیفم حسین کم صبر و کم طاقت امروز نتونستم برم سر کار بذار صداتو بشنوم بذار جون بگیرم بذار با شنیدن صدات انرزی بگیرم و با امید برم سر کارم

نازی

عزیزم حسین می خوام به خاطر شخصیت خودم هم که شده چیزی واست کم نذارم و باعث سر افکندگیت نشم و مثل زنان خانه دار فسیل شده رفتار نکنم پس مثل استاد خوبم کتاب می خونم و از مسایل روز مطلع میشم و میرم تو فیس بوک و این ور و اون ور خواهش می کنم اگه واست مقدوره فرکانس شبکه ی مزو رو واسم بفرست این جا کسی نداره