ستایش دکتر سید حسین سیف زاده

بعدا درباره ایشان به طور مفصل خواهم نوشت.فعلا لطفا به کمپین محکومیت اخراج(بازنشستگی اجباری) ایشان بپیوندید.باسپاس:

http://www.facebook.com/Dr.seyfzadeh

 

 

/ 5 نظر / 9 بازدید
سیما بازیار

خیلی متاسفم... در باب سانسور یا عدم رعایت حریم خصوصی از سوی دوستان تضاد بزرگی در شما دیدم.یک وقتی من رو از همین کاری که خودتون الان کردید منع می کردید.

سیما بازیار

سوتفاهم نشه اون "خیلی متاسفم" در مورد قضیه ی دکتر سیف زاده بود.راجع به تذکری هم که از روی شیطنت دادم من هیچ وقت کسی رو تکلیف به کاری نمی کنم.شما مختارید.چه تحت فشار چه در فراغ بال!!!امتحان لازم نیست.فقط خواستم بدونم.

سیما جان تضاد و پارادوکس های مختلف در رفتار و کردار جناب آقای ستوده شما و حسین من خیلی زیاده و جای بسی تاسف است که ایشان بعضی مواقع به عمد کاری می کنند تا بدبینی افراد را در مورد خودشون زیاد کنند !! و همین سبب شکستن حریم های شخصی به نظر ایشون و بی اخلاقی های غیر متعهدانه از دیدگاه من بشه متاسفانه اگه ما به چیزی که می گفتیم عمیقا ایمان داشتیم حال و روزمان خیلی بهتر از این بود .

نازبوی

آقای سانسور چی خواهش می کنم نظری که واسه سیما فرستادم تایید و عمومیش کنی البته فکر کنم بدون اسم و آدرس وب لاگم فرستادم زحمت بکش یه ویرایشش کن و اسمم بنویس و تاییدش کن تا سیما ببینه البته اگه به وجهه ی اجتماعیتون آسیبی نمی رسونه و حریم شخصیتون شکسته نمیشه .!! یادت باشه من حسین خودم رو دوست دارم از این قالب خودتو بکش بیرون ،برازنده ات نیست .

سیما بازیار

شر درست کردم انگار[چشمک]جواب یا تایید لازم نیست.