همین جوری عش ش قم کیشیده یه اسب باشم!

دوس دارم یه اسب باشم؛جولوم یه دشت باشه قدد هرچی که برم تموم نشه.هی پی تی کو پی تی کو  چارنل یالای مادیون کشمو توی هوا تکون بدم وبرم و برم و بازم برم. اون وختش یه روزی بی هوا بخورم به پست یه سرخ پوس که اسمش همونی باشه  که من می خوام و میگم:گم در باد. بعدنش طنابشو پرت کنه طرفمو گردنمو بگیره،هی واسه اش ناز کنم رامش نشم.بعدش از توی دسسای زخم وزیلیش یه دونه قند بگیره جلوی دماغم و مسسم کنه و یه چیزی توی گوشام زمزمه کنه من فقط آآآشق تن زخمی صداش بشم.آخه من یه اسبم یه اسب لامصب بی صاب که زبون هیشکیو نمی فهمه الا زبون یه کمند و یه حبه قند.بعدش بپره روم بی زین و بی مهمیز یالامو توی دساش بگیره وتوی هوا جیغ بزنه: هی ها هی ها بی ررری ها بی ررری ها بی ررری ها ها . چم دونم چه میگه این سرخه .من که یه اسبم و زبون آدمیزاد که حالیم نیس.گاسم منزورش اینه که بزن برین اسب من تا اونجایی که هیش اسب دیگه ای نرفته .بعدش بریم وبریم  وبازم بریم اونقدر که توی افق گورمونو گم کنیم.

/ 8 نظر / 36 بازدید
نیلو

یه اسب وحشی مادیون کش چگونه می تواند تن دهد به خفت خوردن حبه قندی و زمزمه ی *گم در باد *در گوشش؟

پدرام مجیدی

سلام جناب ستوده عزیز یه کار جدید نوشتم براتون ایمیل کردم اگر وقت کردید لطفا نقدش کنید و برام ایمیل کنید به امید دیدار

نیلو

شما که زبان اسب می دانید و سلیمانید از قول ما به آن نریان بگویید: روزی میرسه که از صمیم قلبت آرزو می کنی کاش می تونستی با یک جفتک مشتی نام* گم در باد* رو به* نیست در جهان* تغییر بدی.اما موجودی که نواله ی ناگزیر را گردن کج کند دیگه خواب آزادی رو هم نخواهد دید....فقط قربان دستتون سعی تان بر این باشد که جوری ترجمه کنید که ذهن و اعصاب اسبی رفیقمان دچار تشویش و تشتت نشود.

behnam

با سلام وبلاگ جالبي داري مايلي با من تبادل لينک کني که تبادل لينک به صورت اتوماتيک هستش اگه خواستي بيا به همين آدرس و لينکتو اضافه کن. با تشکر www.chic.loxblog.com

نازی

پری چهره هم دست بردار نیست و مدام کامنت هایی از این زن واسم می فرسته که واسم ثابت شد آیلین همان طور که پسر خاله ام گفته بود یک زن بدکاره است !!! حیف از شخصیت یک پسر شهرستانی که خودش در گیر چنین زن پر شر و شوری کرده و حیف از من که ایشان را نشناختم و با او دهن به دهن شدم . در این دو سه باری که آمدم تهران فهمیدم آیلین و امثال پری از چه قشر زنانی در تهران و حومه هستند !!!!!

نازی

با دوستانم داریم به این نتیجه می رسیم که آیلین خودتی ! او را به ظاهر انداختی وسط که به حساب خودت آرامشی که به دست آوردم از من بگیری ولی در اشتباهید ! شما خیلی وقت است که برای من مرده اید و من به خاطر شما دیکر با کسی جنگی ندارم با هماهنگی ایلین مرا سگ هار خطاب کرده اید !!! بیچاره سگ ها ! آن ها که در باوفایی و معصومیت زبانزد هستند . با آیلین هماهنگ کرده اید که بنده در زندگی زناشویی مشکل دارم ! من زندگی زناشویی ندارم که مشکل داشته باشم اصلا شوهری ندارم ! وقتی مردی شش ماه به سراغ زنی نرفت و شاهد داشت آن زن عرفا بر او حرام است خلایق هر چی لایق ، راستی می خواهید ناراحت شوید بشوید هر روز به ارامش بیشتری می رسم و این یعنی موفقیت روز افزون و زندگی شادتر ( آشفتگی روز پنج شنبه ام موقتی بود هر چند ماه یک بار بروز می کند و امروز راه حلی پیدا کردم که دیگر بروز نکند !

نازبوی

ادعای روشن فکریتان می شود ولی با هر کس و ناکسی در ارتباطید و این یعنی شما برگشته اید به ذات 6 سالگیتان ! متاسفم برای عاشقتان که فکر می کند بنده چون به او بد و بیراه گفته ام ضعف دارم این خانم تمام کارهایش پارادوکس است ! ماه هاست که دیگر کاری به کارش ندارم ولی آمد و آدرس جدیدش گذاشت که به حساب خودش آتشم بزند و بگوید هنوز با حسین است !!! اصلا این زن خود شر و فتنه است بیخود نیست شش ماه سراغم نیامده اید این چنین زنانی در پر و بال داشتید زنانی که اصلا برای وجودشان ارزش قایل نیستند و به تمام معنا به حراجی گذاشته اند ! البته این به شرطی است که آیلین حضور خارجی داشته باشد ! و برخاسته از ذهن بیمارتان نباشد یادم می اید یک بار گفتید چون در فسا دوست دختر نداشته ای مرا دوست داشته و با من سکس می کردید ! زود مهریه و نفقه ی مرا آماده کنید و کلک بکنید بیش از این نباید عشاق را منتظر گذاشت !

نازی

خدا رو شکر این هم تنوع و تفریح امروزمان کلی با بچه ها از شما و ایلینتان خندیدیم ! بچه ها این زن منو هار و سگ خطاب کرده و گفته بدو بیراه گفتنم نشان ضعف و ناتوانی و عقده های روانیست !! بیایید خودتان کامنتش که برایم فرستاده بخوانید : شنبه 6 فروردین1390 ساعت: 2:27 توسط:آیلین فکر میکنم دیگه کافیه. دارم بهت میگم : با من درنیفت. ضرر میکنی. عوض ثابت کردن دهاتی بودنت ؛ بتمرگ یه کنجی آدم شو ضمنن من که آدم حسابت نمی کنم بدبخت بیسواد زنیکه غارنشین بلکه شوهرت از ته دل راضی شد باهات بمونه نه از سر ترس و لج و اجبار و ناچاری. اگرم نخواستت اون دیگه مشکل خودته. به شخص ثالث ربطی نداره.. با من در نیفت. عوضی دهاتی ببین کی بهت گفتم. همین.