خائن به سیگاریان ومرتدغیرسیگاریان

دیروز، دو نخ.امروز یک پاکت..

*

یکی هس که صبح ها توی پارک،تایچی می زنه عصرها هم یه سیگار توی دستش متفکر راه میره.اون من متناقض منم .

*

اندوه آخرین نخ پاکت سیگار وقت خواب...

*

سیروسلوکی هشت نه ساعته.هزینه: یک پاکت سیگار.حاصل: همین جمله.

*

چه حس غریبیه عصر پنج شنبه که بشه بری توی رخت خواب یه مشت کتاب ومجله بریزی دور خودت تلفن وموبایل و تلویزیون و ماهواره و کامپیوترت رو خاموش کنی درب خونه رو روی هیچ کس باز نکنی و فقط واسه سریخحال رفتن از رخت خوابت بیرون بکشی صبح شنبه که چشم وا کنی ببینی تو که روزی دو سه نخ سیگار بیشتر نمی کشیدی، دو پاکت ونیم دودسیگار فرستادی به ریه ات و هر چی توی این شیش ماه ورزش کردی همه اش به باد گا بره.

*

- سهم هر جمله یک پک سیگار

- مال من نخیه

-مال من پاکتیه

- خوش به حالتون من یه بوکس هم که تموم کنم بازم دریغ از یه کلمه!

*

یه وقتایی بود که لای انگشتات بوی مطبوع سیگار رو حس می کردی اما حالا متنفری از بوی سیگاری که توی خونه ات پیچیده و خودت کشیدی اش.

*

عشق است آخرین گام در پای چوبه ی دار وقتی کشیده باشی سیگار آخرت را

/ 6 نظر / 6 بازدید
سعیدی

سلام خوشحال میشم به وبلاگ ما هم سری بزنید

آزاد

وگرنه کیست که خفّت و ذلّت زمانه، ظلم ظالم، اهانت فخرفروشان، رنج‌های عشق تحقیر شده، بی شرمی منصب داران و دست ردّی که نا اهلان بر سینه شایستگان شکیبا می‌زنند، همه را تحمل کند، در حالی که می‌تواند خویش را با خنجری برهنه خلاص کند؟ .... اما هراس از آنچه پس از مرگ پیش آید، از سرزمینی ناشناخته که از مرز آن هیچ مسافری بازنگردد، اراده آدمی را سست نماید؛ و وا می‌داردمان که مصیبت‌های خویش را تاب آوریم، نه اینکه به سوی آنچه بگریزیم که از آن هیچ نمی‌دانیم. بخشی از نمایشنامه هملت http://blog.cheshmehregi.com

محمد رضا :: وب ماه

سلام دوست عزيز وبلاگ جالبي داري لطفا به وب ماه هم یک سری بزنید و ما را با نظرات و پیشنهادات خود همراهی کنید. یا علی

نازی

نمی دونم لیاقت داری سلامت کنم یا نه ولی من باب عادت سلام حتما این روزها حسابی در تکاپو و جستجو که همدمت رو پیدا کنی ؟!!! شاید هم که نه با همید و شما واسه خود شیرینی و برای این که ثابت کنی با این که زن داری دوستش داری رفتی و یه هدیه مثل هدیه ای که با فاطمه و بقیه دادی واسش خریدی تا از دلش در بیاری وای که تو چقدر بی اخلاق و بی نزاکت و گدا صفت و پدر سوخته و حقه باز و دروغگو بودی و من نشناختمت ولی خیلی غصه نمی خورم چون تصمیم دارم هر چی زجرم دادی و خونم در شیشه کردی و از تنم بهرهکشی کردی حسابی از جونت در بیارم پله به پله صبر کن تا ببینی مردیکه الدنگ به من میگه سه ماهه می برمت تهران و بعد تا نصف شب با همدمش ور می زنه و !!!قربون صدقه اش می ره !! آشغال بی ناموس بی پدر حالم ازت به هم می خوره و این از خوبی کاره چون راحت و بدون احساس می تونم ازت انتقام بگیرم کجاشو دیدی !!

دریا

سیگار اول و اخرو کلا سیگارو هستم[چشمک][قلب]

مهیار (شهر تجارت)

پولدار شوید!!! چند روش خیلی عالی برای پولدار شدن بدون درد سر پیدا کردم. یه سر به این آدرس بزن میفهمی. من خودم هم اونا رو اجرا کردم.