خوردن قرص های ضدّ عطش، بر لب چشمه ی لحظات...

الف:هیچ تفاوتی میان زندانی و زندانبان نیست زمانی که قفس ، وسعت پرواز را تعیین می کند..هر زندانبانی، با سابقه ی 30 سال خدمت، حداقل 10 سال از عمرش را در زندان گذارنده است.

ب: در ایام ماضی، دو امرَد(همجنس گرای فعلی)قرار نهادند که در هم نهند.اولی که سوار پشت دومی شد، دومی،هنوز دخول صورت نگرفته،از فرط فحلیّت! دادزد: جرّم بده پاره ام کن!.اولی، بلند شد وپابه فرار گذاشت.دومی داد زد: آهای کجا میری؟ اولی گفت: تو که به مال خودت رحم نمی کنی، معلوم است نوبت به خودت که برسد چه بر سر من خواهی آورد!!! و رفت ورفت وهنوز هم که هنوز است، دارد می رود...

پ: پنج سال است که هرروز، میانگین،فقط 15 پیامک می فرستد به گوشی من.هر پیامکش هم اندازه ی 5 پیامک معمولی.حالا پیدا می کنیم پرتقال فروش را:اگر روزی حداقل 15 پیامک دیگر هم بفرستد به دیگران،می کند به عبارت:30 پیام روزانه به دیگران وبا معیارمخابرات، که پیامک هارا خطی حساب می کند، می شود روزی 150 پیامک معمولی.قیمت هر پیامک هم دست کم،10 تومان است.

یعنی،روزی 1500 تومان.

یعنی ماهانه 45000

یعنی سالانه، 540 هزارتومان

پس در این 5 سال، مبلغ 2 میلیون وهفتصدهزارتومان فقط هزینه ی پیامکهایی شده است که نخوانده پاک شده اند!

(توضیح:حدود یک میلیون وهشتصدهزار زوج جوان،تا همین امروز، در صف وام سه میلیون تومانی ازدواج اند)

ت: اگر برای هر پیامک،حداقل دودقیقه هم صرف کرده باشد،می شود روزی 60 دقیقه.

یعنی ماهی 30 ساعت

یعنی  سالی 360 ساعت

 پس پنج ساله اش می شود: (1800) یک هزار وهشتصد ساعت!

به عبارت دقیقتر، ایشان در این پنج سال، 75 روز از عمر گرانبهای خودشان را فقط وفقط، صرف فرستادن پیامک هایی کرده اند که  یا توسط من خوانده نشده اند، یا دیگران خوانده اند که البته این بخشش به من مربوط نمی شود.منظور این بود که کسی که به حال روزهای زندگی اش که ارزشمندانه ترین گوهر زندگی است، رحمی نمی کند، تکلیفش با دیگرانی چون من مشخص است.همین طرز فکر، در سطح کلانش تبدیل می شود به طالبان.القاعده یا داعش.آن ها هم زندگی خودشان برای شان مفهومی ندارد.این گونه می شود که به  آسانی تبدیل می شوند به تروریست هایی احمق که خیال می کنند به محض فشار دادن کلید جلیقه ی انفجاری شان وکشتن تعدادی آدم بخت برگشته، مستقیم پرتاب می شوند وسط بغل حور وغلمان های بهشتی!

ت: شازده کوچولو: من اگر هشت دقیقه وقت داشته باشم، خوش خوشک میرم لب یه چشمه

ث: یک ساعت از وقتش گرانبهای عمر خودم را الان صرف نوشتن این مطلب کرده ام.یک سااااااااعت.خداییش وقتم تلف نشده؟

/ 3 نظر / 52 بازدید
امیر علی کمانگر

میگم ستوده جان ؟ این یارو که پستت را لایک کرده ؛ یحتمل و قریب به یقین از تیمارستان فرار کرده . وبلاگ زده با تیتر یک دیوانه خانه ! اسمش را بگذاریم : دیوانه از قفس پرید ؟ ها؟ والا به علی. آخر وبلاگستان جای این سخیف پایه مردمان ست آیا؟ علی الحال ؛ خداوند به تو رفیق من ؛ صبر جمیل تر از اینها عنایت فرماید و به این بنده بی نوای خدا ؛ یک سلامت عقل و روانی و یک شوی و زوجی؛ بلکم از شرش خلاص شدی . آمین؛ یااا رب العالمین.

هادی

سلام و عرض ارادت دکتر جان. [گل]

؟

حقیقت چیست چه دنیای غمگینی حیرانم در این دنیای پر از تناقض